YUKARI

ENERJİNİZ DOEN’DEN

 

DOEN ; artan avantajları ve yepyeni faydalarıyla artısı en bol elektrigi size 220PLUS ile sunuyor.

220PLUS’a 220plus.com.tr üzerinden ve 444 6 220 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Aylık elektrik faturanız 130 TL üzerinde ise Serbest Tüketici olarak kendi tedarikçinizi seçme avantajınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

 Kendi tedarikçinizi seçtiğinizde de sayaçlarınızın bakımında ve okunmasında mevcut durum değişmeyecek, bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından işlemleriniz yapılmaya devam edecektir. Elektriğin iletimi tedarikçiden bağımsız olarak her koşulda ilgili kamu kuruluşu olan TEİAŞ güvencesindedir. Size sunduğumuz hizmet kapsamında sadece fatura ve tahsilat işlemleriniz 220PLUS tarafından yürütülecek ve indirimli elektrik avantajından faydalanacaksınız.


220PLUS MÜŞTERİSİ OLMAK ve ARTISI EN BOL ELEKTRİK İÇİN TIKLAYINIZ

 

KURUMSAL
SORUMLULUK

DOEN, Kurumsal Vatandaşlık bilinci ile kendisini toplumun bir parçası olarak görmekte ve bu bütünün bir parçası olarak paydaşlarıyla ilişkilerini yürütmektedir. 

Faaliyetlerimizden doğrudan etkilenen müşterilerimiz, çalışanlarımız, hissedarlarımız, tedarikçilerimiz ve kamu kuruluşları paydaşlarımızı oluşturmaktadır. Paydaşlarımızla kurduğumuz ilişki, sadece ürün ve hizmetlerimiz çerçevesinde değil, aynı zamanda sosyal ve etik konuları da içermektedir. 

 

DETAYLI BİLGİ >